Detajet e prones

TRS-915-267 Shitet dyqan ndodhet prane kryqezimit te Vasil Shanto - Tirane

Property ID : TRS-915-267

Dyqane ne shitje, Shitje 115,000 Euro - Dyqan
41 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ndodhet prane kryqezimit te  vasil shantos.
Ndodhet ne nje pallat te ri ne rruge kryesore, dyqani eshte 10 m nga rruga kryesore .
Ka nje siperfaqe prej 40,6m2 dhe lartesi prej 5 m duke ju ofruar dhe mundesine e realzimit te duplexit.
Me fasade xhami anesore dhe ballore duke ju ofruar mundesine e rekalamimit te aktivitetit tuaj.
Me dokumenta te rregullta.
Dyqani pozicionohet ne nje zone ku jane perqendruar shume aktivitete tregtare dhe biznese te ndryshme dhe nje zone e frekuentuar nga njerezit.
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti tregetar dhe prodhues si ekspozite mobilierie, market, bulmet,zyra , klinike dentare produkte sallamerie, kozmetike, depo farmaceutike,  dyqane, butik,pastrim kimik,kreperi,fast-food etj.

Aktualisht eshte dhene me qera 350 euro neto .

Cmimi  i shitjes 115.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Prona te ngjashme