Detajet e prones

TRS-915-270 Shtepi private ne shitje ne Qender te Selites - Tirane

 • 2
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 17

Property ID : TRS-915-270

Shitje 225,000 Euro - Vila
264 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shtepi private ne shitje ne Qender te Selites
Ndodhet ne nje zone me vila prane Qendres Kristal.
Shtepia shtrihet ne nje truall me siperfaqe 91 m2 dhe ndertimi 264 m2 te organizuar ne 3 kate si me poshte:
-Kati i 1-re 64 m2 te ndare ne sallon, kuzhine e vecuar, tualet koridor dhe verande
-Kati i 2-te me siperfaqe 100 m2 i organizuar ne: 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
-Kati i 3-te me sip 100 m2 eshte i organizuar ne: sallon te madh me oxhak funksional dhe ballkon i madh.
Ofrohet e mobiluar sebashku me te gjitha orendite si ne foto, me panel diellor, uje dhe drita 24-h.
Ka oborr te lire 27 m2 me mundesi parkimi per 1 makine, e rrethuar me mure, me porte me vete buze rruge kryesore.
Me hipoteke

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme