Detajet e prones

TRS-915-276 Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit te Thate - Tirane

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Property ID : TRS-915-276

Apartamente ne shitje, Shitje 120,000 Euro - Apartamente 2+1
153.51 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit te Thate.Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri me pamje nga Liqeni.
Ka nje siperfaqe prej 153.51 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej tyre me dritare, koridor dhe verande prej 27  m2.
Ofrohet e mobiluar si ne foto.
Me orientim jug-lindje ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri ju ofron ashensore, administrim si dhe parking.
Pozicionohet ne nje zone te qete per banim me ajer te paster dhe vetem disa metra larg Liqenit.
Me dokumenta te rregullta.

Cmimi 120.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme