Detajet e prones

TRS-916-519 Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco - Tirane

Property ID : TRS-916-519

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro /m2 - Apartamente 3+1
160 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco
Ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, depo dhe koridor.
Me oreintim jug -perendim
Apartamenti ka punime extra teper cilesore duke filluar suvatimet e jashtme sistem kapot,
muret ndarese me komshiun dhe muret perimetrale jane bere me mure dysh ,e sistem termik she akustik,
sistemi elektrik dhe ai hidraulik jane bere cilesore.
Sistem furnizimi energjie 3-fazore.
Eshte bere porosia e parketit dhe pllakave me 20 euro/m2 ne raport me firmen qe i ka me 7 euro/m2.
Aluminet dopio termike me 230 euro/m2 kundrejt firmes me 75 euro/m2
Grilat jane alumin elektrike me pultk, aspirimi per kuzhinen dhe tualetet jane bere me tubacione extra me vete me dalje ne solete
Me dokumenta te rregullta
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete , e cila ka ndertime te uleta dhe nuk pengojne pamjen qe ofrohet.
Cmimi per apartamentin 1400 eur/m2
Ka garazh me sip 30 m2, kati i1-re. mund ti vihet dhe qepen pasi eshte ne skajet e dy kolonave .
Cmimi i garazhit 25.000 euro.
Mund te nderrohet dhe me dyqan ose apartament 2+1 dhe me diference lekesh

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme