Detajet e prones

TRS-916-523 Shitet Apartament 2+1 tek Oxhaku. - Tirane

 • 3_Copy1
 • 7_Copy1
 • 9_Copy1
 • 11_Copy1
 • 12_Copy1
 • 13_Copy1
 • 15_Copy1
 • 17_Copy1
 • 21_Copy1
 • 22_Copy1
 • 23_Copy1
 • 24_Copy1
 • 25

Property ID : TRS-916-523

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro m2 - Apartamente 2+1
103 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament 2+1 tek Oxhaku.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2
Eshte i organizuar ne sallon te madhe sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar ,i mobiluar ne menyre moderne
Ka norientim Jug-Perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri, administrim , ashensore te medhenj me kapacitetper 8 veta.
Pozicionohet ne nje zone te qete per banim si dhe shume prane rruges kryesore.
Sipas deshires se klientit Ka dhe parkim nentokesor me hapesire per 2 makina me pagese shtese(ndodhet ne katin -1, mund te behet me qepen si dhe e ke me kontrate shit-blerje garazhin)
Me hipoteke
Cmimi 900 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme