Detajet e prones

TRS-916-525 Truall ne shitje ne Petrele - Tirane

  • 4
  • 13
  • 14
  • 16

Property ID : TRS-916-525

Shitje 70 Euro /m2 - Toka

Truall ne shitje ne Petrele.
Ka nje siperfaqe totale prej 1429 m2 dhe ndertim prej 386 m2.
Siperfaqja eshte e rrethuar me mur betoni 60 cm dhe kangjella hekuri me tel grabian
me porte etj.
E pershtatshme per biznese, punishe te ndryshme dhe banim.
Ne cmim perfshihet dhe rruga e asfaltuar deri tek porta.
Me dokumenta te rregullta
Cmimi 70 euro/m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme