Detajet e prones

TRS-916-536 Duplex ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Tirane

  • 3
  • 4
  • 6
  • 11
  • 12
  • 14
  • 15
  • 18
  • 19
  • 20

Property ID : TRS-916-536

Apartamente ne shitje, Shitje 170,000 Euro - Apartamente 3+1
160 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament duplex ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit 1
Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te  banim nje nga komplekset rezidenciale me te mira per banim
duke ju ofruar te gjitha lehtesirat per banim
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 te organizuar ne dy kate:
Kati i 1-re i organizuar ne : sallon sebashku me kuzhinen, 1 tualet, garderobe dhe nje verna
me siperfaqe 15 m2.
Kati i 2-te eshte i roganizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, koridor dhe 2 ballkone.
Lidhja e kateve behet me shkalle te brendshme
Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe perendim.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar si ne foto.
Eshte i pabanuar me pare, me punime cilesore ne brendesi te tij
Me hipoteke
Cmimi 170.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme