Detajet e prones

TRS-917-755 Shitet apartament 3+1 te Rruga e Elbasanit - Tirane

  • 7

Property ID : TRS-917-755

Shitje 2,500 Euro m2 - Apartamente 3+1
110 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Elbasanit
Apartamenti ndodhetne katin e 2 te nje pallati te ri buze rruges kryesore, me ashensor,
siguri dhe administrim. Pallati eshte me nje fasade teper modern dhe eshte ndertuar sipas standarteve europiane,
me system ngrohje chiller, xhamat jane akustike, dopio me termoizolim,
veshja e objektit eshte me termo dhe hidroizolim, ndertuar sipas te gjitha standarteve Europiane.
Pallati ka parkim nentokesor, kuti postare.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe hapesira eshte organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete,
ballkon dhe dhome ndenje me funksionet e gatimit, ngrenies dhe ndenjes.
Cmimi 2500 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme