Detajet e prones

TRS-917-759 -Shitet shtepi 3+1 te “Kopeshti Zoologjike” - Tirane

  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Property ID : TRS-917-759

Apartamente ne shitje, Shitje 700 Euro m2 - Apartamente 3+1
124 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

-Shitet shtepi 3+1 te “Kopeshti Zoologjike”
Sip. e apartamentit eshte 124 m2,ne katin e dyte.
Orintimi eshte jug-veri-perendim.
Shtepia eshte e organizuar ne 3 dhoma, 1 sallone I madh me soxhorn,dy tualete me dritare dhe dy ballkone te medha.
Cmimi 700 euro m2 (Okazion)

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme