Detajet e prones

TRS-917-766 Shitet apartament 3+1 prane “Crystal Center” - Tirane

Property ID : TRS-917-766

Apartamente ne shitje, Shitje 125,000 Euro - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 prane “Crystal Center”
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 4.
Pallati eshte me sistem kapot,termoizolim,dulumin gjermane,dopio xham dhe grila alumini.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma,1 kuzhine dhe 2 tualete.
Eshte i paisur me certifikat.
Pallati ka parkimin e vet.
Rruget jane te shtruara dhe sistemuara sipas projektit te rri te unazes.
Cmimi pa garazh  115.000 euro.

Cmimi me garazh 125.000 euro 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme