Detajet e prones

TRS-917-771 Shitet dyqan prane ures Vasil Shanto , buze rruge kryesore - Tirane

Property ID : TRS-917-771

Dyqane ne shitje, Okazione 120,000 Euro - Dyqan
17.6 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan prane ures Vasil Shanto , buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe 17.6 m2 me hipoteke
Eshte e pershtatshme per dyqan celularesh, exchange, agjensi turistike, kompani sigurimesh, dhe sherbime te ndryshme.
Cmimi 120.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme