Detajet e prones

TRS-917-772 Dyqan ne shitje ne Laprake.

Property ID : TRS-917-772

Dyqane ne shitje, Shitje 1,400 Euro m2 - Dyqan

Dyqan ne shitje ne Laprake.
Dyqani eshte duplex, kati i pare 60 m2 dhe me fasade xhami 4.5 m.
Kati i dyte 180 m2, me fasade xhami 12 m.
Te dyja katet lidhen me shkalle te brendshme.
Me certifikate pronesie.
I pershtatshem per biznese te ndryshme, zyra etj.
Ofron mundesi reklamimi duke qene se pozicionohet buze rruge dhe
ka fasada me gjatesi te konsiderueshme.
Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme