Detajet e prones

TRS-917-777 -Shitet truall 840 m2 ne ksamil-Sarande . - Sarande

Property ID : TRS-917-777

Shitje 400,000 Euro - Toka

-Shitet truall 840 m2 ne ksamil-Sarande .
Trulli eshte buze detit pamje fantastike.
Ne zonen turistike te ksamilit, perballe tre ishujve dhe ishullit te korfuzit.

E pershtateshmr vetem per ndertim hoteli.

Ky truall ne kufijte e saj ka edhe 2000 m2 prone shteterore te cilen mund ta marri me qera per ta shfrytezuar  si ambient publik per investime si : lulishte,  beach bar, pishine, cadra me shezlong,lodra per femije dhe ambiente te tjera relaksuese ne funksion te hotelit.

Kondicione ndertimi

Intensitet K1=1.2

Koeficent Shfrytezimi  40 %

Lartesia ne kate 4

Lartesia ne metra 16.5

Zone banimi , hotelesh , sherbimesh etje .

Distanca nga deti 70 m

Cmimi truallit 400.000 euro .

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme